יש המון דרכים להשקיע בנדל"ן בחו"ל,

אנחנו כאן כדי שתבחר את זו שמתאימה בדיוק לך

 

קניית בית קיים – Single Family Home

רכישת בית באזורים זולים יחסית, שיפוץ (במידת הצורך) והשכרה לטווח זמן רצוי על ידי המשקיע ומכירתו בתום התקופה.

הקונה – בבעלות מלאה על הנכס בדרך כלל מדובר בנכסים של בנקים אמריקאים שבעליהם לא עמדו בתשלומי משכנתה והם מוכרים את הבתים במכרזים – Foreclosure
עסקאות יחסית סולידיות היקפי השקעה יחסית נמוכים 50,000-200,000 ד'.

בדרך כלל עסקאות ללא מימון בנקאי הנכס מנוהל ע"י חברת ניהול מקומית שדואגת לתחזוקה השוטפת וניהול הדיירים המשקיע מקבל תשואה שוטפת משכר דירה ונהנה מפוטנציאל עליית ערך הנכס המשקיע פסיבי ומקבל הכנסה שוטפת ועדכון בסוף כל רבעון.

 

בניה חדשה

עסקה יזמית.

בדרך כלל מבוססת על יזם מקומי שרוכש קרקעות במחיר נמוך ממחיר השוק ובונה בתים חדשים במחיר נמוך משמעותית ממחיר בתים קיימים בשוק.
לאחר בניית הבית, ניתן להשכירו על ידי חברת ניהול או למכור אותו בשוק המקומי, ברווח.

 

Multi Family

רכישה משותפת בקבוצות של עד 35 משקיעים, של מתחמי בתים או דירות להשכרה.

מתחמי השכרה מפותחים מאד בארה"ב ומנוהלים כשכונה סגורה עם "וועד שכונתי" – HOA. תושבי המתחמים נהנים משירותים משותפים כגון: בריכת שחיה, חדר כושר, גינון, כביסה וכו'.

בדרך כלל המתחם כולו הינו בבעלות חברה / LLC כאשר המשקיע מקבל אחוזים בחברה בהתאם לגובה השקעתו.

המשקיע נהנה מתשואה שוטפת שנתית של כ- 8%-13%.

האסטרטגיה העסקית היא השבחת המתחם כולו ע"י שיפוצו, הגדלת שיעור התפוסה שלו ועל ידי כך להעלות את התשואה שהמתחם מייצר ואחרי תקופה של כ 3-4 שנים למכור את כל המתחם/ הנכס ברווח הון משמעותי. ההשקעה הינה משותפת – כל משקיע מחזיק בחלק היחסי של ההשקעה שלו. תזרים המזומנים מידי. מהחודש הראשון + פוטנציאל לעלית ערך הנכס. ההשקעה הינה סולידית.

המשקיע פסיבי ומקבל הכנסה שוטפת ועדכון בסוף כל רבעון.

 

יזמות – Development

יזמים מקצועיים בעלי יכולת השקעה גדולה שרוכשים מגרשים / קרקעות / בתים להריסה ובונים עליהם בתים / בניינים / משרדים ואז ומוכרים או משכירים. מתאים לאזורים של "פריים לוקיישן" (ניו יורק, לוס אנג'לס, אטלנטה) או לאזורים שיש בהם הזדמנויות בהם משתלם לבנות. הרווח ממכירת הנכסים הינו גבוה מאד בתקופות זמן של כשנתיים שלוש. העסקאות בדרך כלל ממונפות ולכן בעלות סיכון גבוה יותר אך עם פוטנציאל תשואה גבוה.

 

קרן השקעות

השקעה כחלק מקבוצת משקיעים שמאגדת כמה משקיעים, מאתרת נכסים פרטיים, רוכשת ומנהלת אותם ומחלקת למשקיעים רווחים שוטפים על בסיס רבעוני.

 

השקעה בפרויקט מסחרי

השקעה בפרויקטים כגון: בנייני משרדים, מרכזי קניות, מרכזים לוגיסטיים וכו'. העסקאות בדרך כלל ממונפות ולרוב משקיע בהן שותף מקומי / יזם שמאתר את העסקה ומנהל אותה.

פרויקטים מסוג זה מתאימים בדרך כלל לגופים מוסדיים או למשקיעים גדולים.

 

 

*** המשקיע בארץ הינו משקיע פסיבי. הפרויקטים מנוהלים ע"י חברת ניהול מקומית. המשקיע מקבל אחת לרבעון דיווח עדכני של מצב הנכס ותשואה שוטפת במקרה של השכרה.